Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 18:46 Bu haber 4019 kez okundu
 
Öğrenciler, Kaymakamı Makamında Ziyaret Ederek İstekte Bulundu
Öğretmen ve veli yönlendirmesi olmadan sporla alakalı karşılaştıkları bir sorunun çözümü noktasında doğrudan Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt 'u ziyaret ederek yardım talebinde bulundular.
Gündem Haberi


Öğretmen ve veli yönlendirmesi olmadan sporla alakalı karşılaştıkları bir sorunun çözümü noktasında doğrudan Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt 'u ziyaret ederek yardım talebinde bulundular.


Kaymakam Abdullah Kurt öğrencileri makamında kabul edip onları dinledi ve sorunu bir an çözeceğini müjdeledi. Öğrencilerle bir üre sohbet eden Kaymakam Kurt, "Kıymetli gençler, göz aydınlığımız sevgili öğrenciler hayattaki başarımızı ve başarısızlığımızı belirleyen iki temel etken vardır aslında; bunlardan birincisi zamana verdiğimiz önem ki bunun içerisine zamanı doğru kullanma da dahildir, bir diğeri ise hareket halinde olmaktır. Zamanı doğru kullanır ve planlı hareket halinde olursak başarının tamda bu ikisinin meyvesi olduğunu göreceksiniz. Belki hayatınızda ilk defa bir Kaymakam makamında bulunuyorsunuz, Kaymakam Abiniz olarak sizlere bu tavsiyem armağanım olsun şayet uyarsanız bir gün bana çok teşekkür edersiniz" ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Öğrenciler,, Kaymakamı, Makamında, Ziyaret, Ederek, İstekte, Bulundu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı