Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 22:10 Bu haber 5997 kez okundu
 
Gölyaka81'e Bir Ziyarette Muhtar ve Hocalardan
Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı Sarıdere ve Kemeryanı Köyü Muhtarları ile Cami Görevlileri Gölyaka'nın tek basın kuruluşu olan 'Gölyaka81' ofisini ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde gündemine dair konular ele alındı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Gündem Haberi


Kemeryanı Köyü Muhtarı İlhan Seven ve Cami İmam Hatib-i Ramazan Çelik, Sarıdere Köyü Muhtarı Mustafa Baş ve Cami İmam Hatib-i Ahmet Çoban ile Kurtdüzü Mahalle Cami İmam Hatib-i Mahmut Karduz Gölyaka81'in sitesinin imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu'ya '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

Sohbet havasında geçen ziyarette, yapılan konuşmalarda '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' geçmiş olabilir ancak biz 'Gölyaka81' haber sitesini her gün takip ediyor ve çalışmalarınızı beğeni ile takdir ediyoruz diyerek köyleri ile ilgili yapılan tüm etkinlik ve programlarda il ve ilçe başta olmak üzere bütün gurbetçilere de seslerini duyurmakta aracı olduğu için haberci Samet Kalyoncu'ya teşekkür edildi.

 

 

Samimi bir ortamda geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gölyaka81'in imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu, habercilik konusunda edindiği ilke ve ilçenin tanıtımı için her zaman haberlerinde Sarıdere ve Kemeryanı köyleri başta olmak üzere tüm güzelliklere yer vereceğini belirterek nazik ziyaretlerinin yanı sıra çiçek hediyeleri için misafirlere teşekkür etti. 14.01.2020

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Gölyaka81'e, Bir, Ziyarette, Muhtar, ve, Hocalardan,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı