Haber Detayı
20 Kasım 2019 - Çarşamba 22:03 Bu haber 3536 kez okundu
 
Emekli Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret
Gölyaka Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte Öğretmenler Günü Haftasında ilçedeki emekli olan öğretmenler ziyaret edildi.
Gündem Haberi


Gölyaka Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte Öğretmenler Günü Haftasında ilçedeki emekli olan öğretmenler ziyaret edildi.

 

 

 

Ziyaretler kapsamında, İlçe Mili Eğitim Müdürü Ergin Taştepe, Şube Müdürü Ahmet Girgin, Gölyaka Halk Eğitimi Müdürü Ahmet Beyter ve Atatürk Orta Okulu Müdürü Sinan Kahraman ile birlikte emekli olan öğretmenler evlerinde ziyaret edildi. Hal ve hatırları sorularak samimi sohbet havasında geçen ziyaretlerde Öğretmenler Günü Haftası nedeniyle çiçek hediye edildi.

 

 

 

Gölyaka Milli Eğitim Müdürü Ergin Taştepe sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da şunları kaydetti:

 

 

"Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez. (Sokrat)


Bu ülkeye uzun yıllar hizmet etmiş ve nice nesiller yetiştirmiş olan emekli öğretmenlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Biz de öğretmenler günü haftası münasebetiyle ilçemizdeki emekli öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek, hem hatırlarını sorduk hem de öğretmenler günü programımıza kendilerini davet ettik. Öğretmenlerimize bu ülkeye hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bereketli bir emeklilik hayatı geçirmelerini temenni ediyorum."

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Emekli, Öğretmenlere, Anlamlı, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı