Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:20 Bu haber 317 kez okundu
 
DÜ Rektörü, İlçeye Müjdeler Getirdi!
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'ı makamında ziyaret etti.
Gündem Haberi


Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'ı makamında ziyaret etti.

 

Belediye binasının girişinde Belediye Başkanı, Yardımcısı ve Meclis Üyeleri tarafından karşılanan ve daha sonra makamında ağırlanan DÜ Rektörü öncelikle Başkan Demircan'a ve Meclis Üyelerine yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

DÜ Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar yaptığı açıklamalarda "Daha önce belirttiğimiz gibi Gölyaka ilçemize yapılması planlanan Uygulamalı 4 Yıllık Meslek Yüksek Okulu'nun plan ve projelerini tamamlandık, Temmuz ayı sonunda da YÖK'e başvuru yapacağız ilçemize 3000 öğrenci kapasiteli bir yatırım sağlanacak, aynı zaman da Eylül ayında ki belirlenecek olan bütçemiz ile Hamamüstü Köyümüzde bulunan Efteni Otel'i 2019 Aralık ayı sonuna kadar devir alarak bir an önce alternatif tıp üzerine sürdürülebilir bir ortam haline getireceğiz, bunu da buradan müjdelemiş olalım" dedi.

 

Başkan Demircan, DÜ Rektörüne ve beraberinde gelen heyete ziyaretlerinden ve ilçeye yapılacak olan yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: DÜ, Rektörü,, İlçeye, Müjdeler, Getirdi!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı