Haber Detayı
31 Mart 2020 - Salı 22:02 Bu haber 7201 kez okundu
 
DEVLETİN VEFASI İYİLİK DAĞITIYOR
Düzce'nin Gölyaka ilçesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına aralıksız olarak devam ederek vatandaşlardan takdir topluyor.
Gündem Haberi


Düzce'nin Gölyaka ilçesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına aralıksız olarak devam ederek vatandaşlardan takdir topluyor.

 

 

Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt bizzat yaşlıları arayarak evlerde kısıtlama da yaşların hal ve hatırlarını sorarak normal yardımların dışında da bir isteklerinin olup olmadığını soruyor. İlçe de kurulan  Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarını yakından takip eden Kaymakam Kurt, her gün çalışmaları şeffaf bir şekilde Kaymakamlık sosyal medya hesaplarından vatandaşlarla paylaşıyor.

 

 

 

 

Çalışmalar hakkında yazılı açıklama yapan İlçe Kaymakamı Abdullah Kurt şunları kaydetti:

 

"Tedbir sizden vefa bizden; 65 yaş üstü 3 bin 27 vatandaşımızla iletişim kurarak nazik hatırlarını sormak, 65 yaş üstünde olup, yanında kimsesi olmayan bin 341 vatandaşımızın eczane, gıda vb. taleplerini ücreti mukabilinde karşılayıp evlerine teslim etmek, maaş, para çekme vb. Banka ve PTT işlemleri için hizmeti evlerine götürmek, 65 yaş üstünde, ihtiyaç sahibi 104 vatandaşımızın ihtiyaçlarını gidermek vefamız gereğidir."

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: DEVLETİN, VEFASI, İYİLİK, DAĞITIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı