Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 23:00 Bu haber 3380 kez okundu
 
Babasını Hapse Attırmak İstedi, Sonra Kıyamayıp Barıştı
Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı Kuyudüzü Mahallesinde ikamet eden bir kadın babasından şikayetçi olduğunu söyleyerek Mahalle Muhtarından yardım istedi.
Gündem Haberi


Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı Kuyudüzü Mahallesinde ikamet eden bir kadın babasından şikayetçi olduğunu söyleyerek Mahalle Muhtarından yardım istedi.

 

 

Babasıyla birlikte yaşayan 54 yaşında ki Remziye Eker, 87 yaşında ki babası Mustafa Eker'den daha önce şikayetçi olduğunu dile getirerek uzun süre konuşmadıklarını söyleyen Kuyudüzü Mahalle Muhtarı Halil Düzen durumu fark ederek, "geçtiğimiz seneler içerisinde baba kızı barıştırmak için Düzce'de bir kaç kez restauranta götürüp karşılıklı yemek yiyerek barıştırdım" dedi.

 

 

 

Bugün ise tekrar kendisine gelerek "ben babamdan şikayetçiyim ara polisi babamı alsınlar evden hapse atsınlar" diyerek Muhtar Düzen'e başvuran Remziye Eker'in şikayeti üzerine Gölyaka Emniyet Amiri Özgür Cengiz ile irtibata geçen Mahalle Muhtarı yaptıkları anlaşma ile eve polis ekiplerini getirdiler.

 

 

Mahalle Muhtarı Düzen ile birlikte Polisler eve geldiğinde şikayette bulunan Remziye Eker'e "babandan şikayetçiymişsin bizde onu alıp hapse atacağız" dediklerinde babasının boynuna sarılarak şikayetinden vazgeçtiğini söylemesi üzerine olay tatlıya bağlanarak küs olan baba kız barıştılar.

 

 

Kuyudüzü Mahalle Muhtarı Halil Düzen, akli dengesi tam olarak yerinde olmamasından dolayı arada babasıyla çekişen Remziye Eker'e emniyet güçleriyle iş birliği yaparak hayatı boyunca unutamayacağı bir ders verip kendisine babasından gerçekten ayrıldığında nasıl bir his duyacağını tattırmış oldu.

 

 

Muhtar Düzen, Emniyet mensuplarına ilgi ve alakalarından dolayı ve böylesi bir hayırlı işe vesile olarak baba ile kızın arasını düzeltmelerinde yardımcı oldukları için teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Babasını, Hapse, Attırmak, İstedi,, Sonra, Kıyamayıp, Barıştı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı