Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 19:53 Bu haber 130 kez okundu
 
AÇMA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI 'İSMAİL KARAKUŞ' KİMDİR ?
Siyaset Haberi


1967 YILINDA AÇMA MAHALLE DE DOĞDUM. İLKÖĞRENİMİ Mİ MAHALLEMİZDE ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ GÖLYAKA'DA TAMAMLADIM. 1999 YEREL SEÇİMLERİNDE GÖLYAKA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM. BİR DÖNEM BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ AKABİNDE GÖLYAKA BELEDİYEMİZDE PERSONEL OLARAK ÇEŞİTLİ KADEMELERDE ,DEPARTMANLARDA GÖREV ALDIM VE HALEN BU GÖREVİMİ DEVAM ETTİRMEKTEYİM. YAKLAŞIK 20 YILLIK BELEDİYE TECRÜBESİ VE BÜROKRASİYİ TANIMANIN VERDİĞİ AVANTAJ İLE DOĞUP BÜYÜDÜĞÜM VE ÇOCUKLARIMIZIN DA BÜYÜYÜP HAYATA ATILACAĞI MAHALLEMİZE HİZMET MAKSADI İLE TÜM SORUMLULUK DUYGULARIM İLE MUHTAR ADAYI OLDUM.

MAHALLEMİZİN DAHA HIZLI VE ETKİLİ HİZMET ALMASI , HİZMETİN SÜREKLİLİĞİ İLE SADECE GÖLYAKA BELEDİYESİNDEN DEĞİL TÜM KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE ÖZEL GAYRETLERİMİZİN DE MAHALLEMİZDE İZ BIRAKACAK BİR YÖNETİM SİSTEMİNİN OLUŞTURULMASININ GEREKLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİM.

 

MAHALLEMİZİN KALKINMASINDA GEREKEN HİZMETLER SADECE ALTYAPI VE ÜST YAPI HİZMETLERİ DEĞİL SOSYAL VE KÜLTÜREL TÜM DAYANIŞMA VE BİRLİKTELİĞİ İLE GERÇEKLEŞECEĞİNİN BİLİNCİNDE OLARAK ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTMELİYİZ.BU İNANÇ VE GAYRETLE SİZLERİN 31.MART.2019 TARİHİNDE YAPILACAK MUHTARLIK SEÇİMİNDE TEVECCÜHÜNÜZE VE GÜVENİNİZE TALİBİM.

 

TÜM MAHALLE HALKINA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM…

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: AÇMA, MAHALLESİ, MUHTAR, ADAYI, 'İSMAİL, KARAKUŞ', KİMDİR, ?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı