Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 20:13 Bu haber 297 kez okundu
 
23. Kültür ve Turizm Festivali Başladı
Düzce'nin Gölyaka ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yoğun ilgi gösterilen festivalin bu yıl 23.'sü düzenleniyor.
Turizm Haberi


Düzce'nin Gölyaka ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yoğun ilgi gösterilen festivalin bu yıl 23.'sü düzenleniyor.

 

Gölyaka Belediye Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Şehitleri Kültür Parkı'nda düzenlenen etkinliğe her yıl olduğu gibi bu yıl da 29-30 Haziran Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki gün düzenlenen festivale vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Festivalin ilk gününde yöresel sanatçılardan Anıl Çimşir, Serdar Gül, Kurtuluş Eyibil ve Yusuf Çelik sahne alırken 2. gününde ise Özlem Devran, İsmail Güler, Sinan Sami, Nevin Korkmaz, Filiz Bekar ve Ramazan Yanık sahne alacak.

 

Ziyaret kapsamında ilçeye gelen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşer Keşir festivali de gezerek vatandaşlar ile hasbihal etti. 

 

 

Etkinlikte, Polis, Yunus motorları, zabıta ve özel görevlilerden oluşan ekip ile geniş güvenlik tedbirleri alındı.

 

Protokolünde hazır bulunduğu festivalde Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Başkan Yardımcısı Niyazi Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Necmi Kap, İGM ve Belediye Meclis üyeleri, Belediye personeli, Kurum ve Daire Müdürleri yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen misafirlerde eğlenerek vatandaşlar ile birlikte vakit geçiriyor.

 

 

 

 

 

A'dan Z'ye hemen herşeyin düşünüldüğü festivalde tanıtım, yeme-içme ve giyim-giysi gibi alışveriş imkanı da sağlanıyor.

 

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan yaptığı açıklama da " Doğa ile iç içe olan bu nezih ortamda stres atmaya ve eğlenmeye gelmelerini ayrıca 23.sü düzenlenen etkinliğimizde bir birinden değerli yerel sanatçılarımız ile tanışma fırsatı bulacakları festivalimizde birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Tüm vatandaşlarımızı festivalimize davet ediyorum." dedi.

 

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: 23., Kültür, ve, Turizm, Festivali, Başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı